Item number: 000-L-00025
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,025mH +/-3% 0,04Ω 7x0,5mm=15AWG OD-35 / 20mm
Item number: 000-L-00025
Orderable
-67%
0,025 mH; 25uH