Item number: 000-L-0012
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,120mH +/-3% 0,10Ω 7x0,5mm=15AWG OD-45 / 20mm
Item number: 000-L-0012
Orderable
-53%
0,12 mH; 120uH