Item number: 000-L-00125
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,125mH +/-3% 0,10Ω 7x0,5mm=15AWG OD-45 / 20mm
Item number: 000-L-00125
Orderable
-51%
0,125 mH; 125uH