Item number: 000-L-0016
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,160mH +/-3% 0,115Ω 7x0,5mm=15AWG OD-45 / 20mm
Item number: 000-L-0016
Orderable
-46%
0,16 mH; 160uH