Item number: 000-L-0018
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,180mH +/-3% 0,14Ω 7x0,5mm=15AWG OD-50 / 20mm
Item number: 000-L-0018
Orderable
-43%
0,18 mH; 180uH