Item number: 000-L-0020
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,200mH +/-3% 0,13Ω 7x0,5mm=15AWG OD-50 / 20mm
Item number: 000-L-0020
Orderable
-42%
0,2 mH; 200uH