Item number: 000-L-0022
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,220mH +/-3% 0,14Ω 7x0,5mm=15AWG OD-50 / 20mm
Item number: 000-L-0022
Orderable
-41%
0,22 mH; 220uH