Item number: 000-L-0025
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,250mH +/-3% 0,15Ω 7x0,5mm=15AWG OD-53 / 20mm
Item number: 000-L-0025
Orderable
-38%
0,25 mH; 250uH