Item number: 000-L-0027
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,270mH +/-3% 0,16Ω 7x0,5mm=15AWG OD-53 / 20mm
Item number: 000-L-0027
Orderable
-38%
0,27 mH; 270uH