Item number: 000-L-0032
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,320mH +/-3% 0,17Ω 7x0,5mm=15AWG OD-54 / 20mm
Item number: 000-L-0032
Orderable
-36%
0,32 mH; 320uH