Item number: 000-L-0033
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,330mH +/-3% 0,17Ω 7x0,5mm=15AWG OD-54 / 20mm
Item number: 000-L-0033
Orderable
-35%
0,33 mH; 330uH