Item number: 000-L-0035
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,350mH +/-3% 0,19Ω 7x0,5mm=15AWG OD-48 / 30mm
Item number: 000-L-0035
Orderable
-33%
0,35 mH; 350uH