Item number: 000-L-0039
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,390mH +/-3% 0,20Ω 7x0,5mm=15AWG OD-48 / 30mm
Item number: 000-L-0039
Orderable
-31%
0,39 mH; 390uH