Item number: 000-L-0042
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,420mH +/-3% 0,22Ω 7x0,5mm=15AWG OD-51 / 30mm
Item number: 000-L-0042
Orderable
-31%
0,42 mH; 420uH