Item number: 000-L-0047
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,470mH +/-3% 0,23Ω 7x0,5mm=15AWG OD-53 / 30mm
Item number: 000-L-0047
Orderable
-31%
0,47 mH; 470uH