Item number: 000-L-0049
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,490mH +/-3% 0,23Ω 7x0,5mm=15AWG OD-53 / 30mm
Item number: 000-L-0049
Orderable
-28%
0,49 mH; 490uH