Item number: 000-L-0055
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,550mH +/-3% 0,240Ω 7x0,5mm=15AWG OD-54 / 30mm
Item number: 000-L-0055
Orderable
-30%
0,55 mH; 550uH