Item number: 000-L-0056
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,560mH +/-3% 0,240Ω 7x0,5mm=15AWG OD-54 / 30mm
Item number: 000-L-0056
Orderable
-24%
0,56 mH; 560uH