Item number: 000-L-0065
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,650mH +/-3% 0,27Ω 7x0,5mm=15AWG OD-55 / 30mm
Item number: 000-L-0065
Orderable
-25%
0,65 mH; 650uH