Item number: 000-L-0068
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,680mH +/-3% 0,278Ω 7x0,5mm=15AWG OD-55 / 30mm
Item number: 000-L-0068
Orderable
-22%
0,68 mH; 680uH