Item number: 000-L-0072
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,720mH +/-3% 0,29Ω 7x0,5mm=15AWG OD-56 / 30mm
Item number: 000-L-0072
Orderable
-17%
0,72 mH; 720uH