Item number: 000-L-0075
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,750mH +/-3% 0,295Ω 7x0,5mm=15AWG OD-56 / 30mm
Item number: 000-L-0075
Orderable
-17%
0,75 mH; 750uH