Item number: 000-L-0085
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,850mH +/-3% 0,32Ω 7x0,5mm=15AWG OD-56 / 30mm
Item number: 000-L-0085
Orderable
-14%
0,85 mH; 850uH