Item number: 000-L-0092
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,920mH +/-3% 0,33Ω 7x0,5mm=15AWG OD-58 / 30mm
Item number: 000-L-0092
Orderable
-11%
0,92 mH; 920uH