Item number: 000-L-0095
Jantzen Litze impregnált tekercs 0,950mH +/-3% 0,33Ω 7x0,5mm=15AWG OD-58 / 30mm
Item number: 000-L-0095
Orderable
-12%
0,95 mH; 950uH