Item number: 000-L-0158
Jantzen Litze impregnált tekercs 1,580mH +/-3% 0,46Ω 7x0,5mm=15AWG OD-68 / 30mm
Item number: 000-L-0158
Orderable
1,58 mH; 1580uH