MNR-LSR-330-10
Monacor LSR-330/10, tartozék hangszóróhoz, hangváltó alkatrész
Item number:
MNR-LSR-330-10
In stock
1 db
1.32
Manufacturer
Monacor
db
db
Add to Cart
Add to Favorites
I recommend it
Print
Compare
Question about the product
Details
Data
Reviews
Details
Jellemzők:
Névleges érték: 33 Ω
Névleges feszültség: -
Átviteli tartomány: -
Ház: -
Szín/színjelölés: -
Zománchuzal átmérője: -
Egyenáramú ellenállás: -
Telítési áramerősség: -
Primer: -
Szekunder: -
Rendelési egység: 1
Méretek: -
Tömeg: 10 g
Betűjel: -
Egyéb jellemzők: -
Data
Technical information
<table id="technical_info_table" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tr> <th>Névleges teljesítmény</th><td>10W</td> </tr> <tr> <th>Ellenállásérték</th><td>33Ω</td> </tr> </table>
Régi cikkszám
LSR-330/10
Resistance
33 Ω